Když stoupnou v létě teploty nad únosnou mez, jak si poradíte? Začnete větrat? Zabedníte přes den okna a počkáte, až navečer bude lépe? Máte i jiné možnosti, na rozdíl od starších modelů, které zvládaly pouze chlazení, jsou nové klimatizace mnohem užitečnější. Nejen, že váš interiér vychladí, navíc ale také vysušují vzduch, čímž pomáhají v boji proti plísním, a také umí vytápět. Moderní klimatizace jsou vybaveny velkým množstvím praktických funkcí, díky kterým bude život v létě ve vašem bytě mnohem příjemnější.

Klimatizační systém se skládá z vnitřní jednotky a venkovní jednotky. Podle toho, kolik místností chcete klimatizovat, tolik budete potřebovat vnitřních jednotek. V každé místnosti je třeba mít vnitřní jednotku, která je potom napojena na venkovní jednotku. Venkovní jednotka zvládá obsluhovat jednu vnitřní jednotku - splitové klimatizace, nebo na ni můžete připojit několik vnitřních jednotek - multisplitové klimatizace. Klimatizace do bytu tak můžete vybírat přesně podle vašich představ. Neváhejte a pořiďte si u nás klimatizaci od některého z renomovaných výrobců klimatizačních zařízení.

Seřadit dle:
Zobrazit:

Montujeme split i multisplit klimatizace

Stačí-li vám chladit jednu místnost, využijete split klimatizace. Potřebujete-li klimatizovat celý byt, nebo dům, je pro vás vhodný multisplit systém. Vyberte si a nechte si namontovat ideální sestavu.
Zařídíme pro vás dopravu, montáž, uvedení do provozu i veškerý servis klimatizací split i multisplit.
Potřebujete poradit?
Zeptejte se nás telefonicky nebo e-mailem.
+420 736 174 627 info@vychlazeno.cz
Sledujte nás